Bemutatótermünkben szinte az összes termék kipróbálható!
A megrendelt terméket akár összeszerelt állapotban is kiszállítjuk önnek.
Szombaton és vasárnap is egész nap nyitva vagyunk!
Reebok Jet200 futópad:
A Reebok Jet200-as futógép kiváló mozgás eszköz az intenzív futáshoz vagy sima kardió edzéshez. A 140×46 cm futófelület magabiztos területet ad a futáshoz. A futógép Air Motion technológiás ízületkímélő rendszerrel van ellátva, ennek köszönhetően pedig segíti az ízületek védelmét futás közben, és megóvja a sportolót a sérüléstől. A Jet200 futópad 2,25 LE teljesítményű motorja akár 16 km/órás sebességet képes elérni a futó. Ez a sebesség már bőven az intenzív futás tartományába esik. Ha ez sem lenne elég, az elektromos dőlésszög állítási lehetőség 12 szinten módosítható, amivel igazi erőépítő edzéseket lehet végezni.
A Jet200-as “Drop-Fold” rendszerének köszönhetően roppant kicsi helyen is elfér otthonában, valamint az MP3 támogatási lehetőség megadja az edzőtermi hatást. A sebesség, dőlésszög, mind-mind elérhető gyors gombokkal a konzolról. Az 5 colos átmérőjű kijelzőn tökéletesen visszakövethető a sebesség, távolság, dőlésszög, kalória. Továbbá beépített pulzusérzékelők segítségével pontosan visszakövetheti a pulzus alakulását, a még hatékonyabb edzésekért.
Bővíthető garancia +1 év 35.000 Ft
Bővíthető garancia +2 év 66.000 Ft
Bővíthető garancia +3 év 97.000 Ft
Üzembe helyezés:
Az üzembe helyezés magába foglalja a termékek precíz ellenőrzését, szőnyeg felhasználó súlyához igazítása, futószőnyeg tökéletes beállítást az egyenes és akadásmentes futáshoz. Első szilikon olajozást, komplett átvizsgálása a kiegészítő elemeknek, pulzus érzékelők tesztje, hangszórók tesztje, összes gomb kipróbálása, motor bejáratás, emelő motor tesztelése. Kimondottan magas minőségű zsírt és hézagoló elemeket használunk összerakáskor a sok éves nyikorgás mentes használat érdekében. Ezeknek a feladatoknak az elvégzése különbözteti meg a webáruházunkat a többi kereskedőtől.
| TERMÉK AZONOSÍTÁS | |
| Márka | Reebok |
| Modellnév | Jet200 |
| Cikkszám | 4891 |
| Szín | Fekete |
| Típus | Motoros |
| Felhasználási kategória | Otthoni |
| EN957 besorolás | Van |
| Tanúsítványok | TÜV, GS, ROHS, CE |
| MOTOR & TELJESÍTMÉNY | |
| Motor típusa | DC |
| Motor folyamatos teljesítmény | ---- |
| Motor csúcsteljesítmény | ---- |
| Minimális sebesség | 0,8 km/h |
| Maximális sebesség | 18 km/h |
| Sebességállítás léptéke | 0,1 km/h |
| Ajánlott maximális üzemidő | 1 óra használat, utána 4 óra pihentetés |
| FUTÓFELÜLET & MECHANIKA | |
| Futófelület mérete | 140 x 46 cm |
| Futószalag vastagsága | 1,8 mm |
| Ízületkímélés típusa | Fejlett |
| Dőlésszög típusa | Motorikus |
| Maximális dőlésszög | 15 % |
| PROGRAMRENDSZER | |
| Beépített programok száma összesen | 39 |
| Célprogramok | Idő, Távolság, Kalória |
| Testzsír mérés | Van |
| Szünet funkció | Igen |
| Gyorsindítás | Van |
| Sebesség gyorsgombok | Igen |
| Dőlésszög gyorsgombok | Van |
| Kézi vezérlés | Van |
| MÉRÉSI FUNKCIÓK | |
| Pulzusmérés | Van |
| Mellkasi öv vevő | Van |
| Mellkasi öv tartozék | Nem |
| KIJELZŐ | |
| Kijelző típusa | LED |
| Okos kijelző | Nincs |
| Kijelző méret | ---- |
| Színes kijelző | Nem |
| Dönthető képernyő | ---- |
| Érintőképernyő | Nincs |
| Kijelzett adatok | Pulzus, Kalória, Távolság, Idő, Sebesség, Dőlésszög |
| MULTIMÉDIA & KAPCSOLAT | |
| Bluetooth | ---- |
| Wi-Fi | Nincs |
| USB port | ---- |
| Audio bemenet (mp3) | Van |
| Hangszóró | Van |
| Telefon töltő | ---- |
| Integrált ventilátor | ---- |
| Tablet/Okostelefon tartó | ---- |
| Kulacs tartó | ---- |
| Applikáció kompatibilitás | Nincs |
| BIZTONSÁG & KIALAKÍTÁS | |
| Összecsukható | Igen, felhajtható |
| Leengedési rendszer | Soft Drop |
| Szállítókerekek | Van |
| Szintezés | Nincs |
| Biztonsági kulcs | Van |
| Hangulat világítás | Nincs |
| Zajszint | Csendes |
| TERHELHETŐSÉG & AJÁNLÁS | |
| Maximális felhasználói testsúly | 120 kg |
| Gyaloglásra alkalmas | Igen |
| Futópad felhasználási szintje | Haladó |
| MÉRETEK & SÚLY | |
| Méret (összeszerelve) | 168 x 76 x 133 cm |
| Méret (összecsukva) | 76 x 148 cm |
| Csomagolási méret | ---- |
| Nettó súly | 78 kg |
| Bruttó súly | 94 kg |
| EGYÉB | |
| Doboz tartalma | biztonsági kulcs, tápkábel, összeszereléshez szükséges csavarok, szerszámok, használati és összeszerelés útmutató. |
| GARANCIA | |
| Váz garancia | 12 hónap |
| Motor garancia | 12 hónap |
| Teljes körű garancia | 12 hónap |