Bemutatótermünkben szinte az összes termék kipróbálható!
A megrendelt terméket akár összeszerelt állapotban is kiszállítjuk önnek.
Szombaton és vasárnap is egész nap nyitva vagyunk!
KETTLER AVIOR R háttámlás szobakerékpár(Fekete):
Leírás:
A KETTLER AVIOR R háttámlás szobakerékpár tökéletes választás kezdők és haladók számára, akár rehabilitációs célra is. A termék most már új, fekete színben is elérhető. A háttámlás szobakerékpár computere, akár hét edzésadatot is megjelenít az éles LCD kijelzőn – beleértve a sebességet, időt, kalóriát, távolságot, fordulat/perc, szobahőmérséklet, pulzus. Mágnesfékes rendszerrel működik, ezáltal nagyon csendes a szobakerékpár működése. 9 kg-os lendítő kerekének köszönhetően ízületkímélő a mozgás. 16 ellenállási fokozattal és 12 beépített edzésprogrammal rendelkezik. A kapaszkodón elhelyezett kézipulzusmérő segítségével folyamatosan figyelemmel kísérheti a pulzusát, illetve pulzuskontrollált edzésprogramban is edzhet. Opcionálisan mellöves pulzusmérő eszközzel is kompatibilis. Nagyon praktikus: ha a pulzusszáma túl magas, akkor a gép figyelmeztető jelzést ad. Ülése állítható, melynekköszönhetően magasabb és alacsonyabb felhasználók is kényelmesen tudják használni. Ergonomikus, puha ülés kialakítása miatt hosszabb edzésekhez is megfelelő, nem kell abbahagynia az edzést az ülés kényelmetlensége miatt. Az állítható kapaszkodó segíti a ki- és beszállást a fitneszgépbe.
Üzembe helyezés:
Az üzembe helyezés magába foglalja a termékek precíz ellenőrzését, tökéletes beállítást az egyenletes és akadásmentes használathoz. Első szilikon zsírozást, komplett átvizsgálása a kiegészitő elemeknek pulzus érzékelők tesztje, összes gomb kipróbálása, Kimondottan magas minőségű zsírt és hézagoló elemeket használunk összerakáskor a sok éves nyikorgás mentes használat érdekében. Ezt Követően a terméket visszacsomagoljuk eredeti dobozába.
A termék összeszerelésének díja 9900 Ft
| TERMÉK AZONOSÍTÁS | |
| Márka | Kettler |
| Modellnév | AVIOR R (Fekete) |
| Cikkszám | HT1004-100 |
| Szín | Nincs |
| Típus | Háttámlás szobakerékpár |
| Felhasználási kategória | Otthoni |
| EN957 besorolás | Van |
| Tanúsítványok | TÖV, GS, ROHS, CE |
| ELLENÁLLÁS & TELJESÍTMÉNY | |
| Meghajtás | Szervomotorral szabályozott permanens mágnes |
| Lendkerék súlya | 9 kg |
| Ellenállási szintek | 16 fokozat |
| Ellenállás állítás | ---- |
| MÉRÉSI FUNKCIÓ | |
| Markolati pulzusmérés | Nincs |
| Mellkasi öv vevő | Nincs |
| KIJELZŐ & PROGRAMRENDSZER | |
| Kijelző típusa | LCD |
| Dönthető képernyő | Nem |
| Kijelzett adatok | ---- |
| Beépített programok száma összesen | ---- |
| MULTIMÉDIA & KAPCSOLAT | |
| USB port | Nincs |
| Telefon töltő | Nincs |
| Bluetooth | Nincs |
| Tablet/Okostelefon tartó | Nincs |
| Applikáció kompatibilitás | Nincs kompatibilitás |
| KIALAKÍTÁS | |
| Szállítókerekek | Van |
| Szintezés | Van |
| Állítható ülés | Van |
| Állítható markolat | Nincs |
| Kulacs tartó | Nincs |
| Zajszint | Nincs |
| TERHELHETŐSÉG & AJÁNLÁS | |
| Maximális felhasználói testsúly | 130 kg |
| Felhasználási szintje | Nincs |
| MÉRETEK & SÚLY | |
| Méret (összeszerelve) | Nincs |
| Csomagolási méret | Nincs |
| Nettó súly | 51 kg |
| Bruttó súly | 56.1 kg |
| GARANCIA | |
| Teljes körű garancia | 3 év |