Bemutatótermünkben szinte az összes termék kipróbálható!
A megrendelt terméket akár összeszerelt állapotban is kiszállítjuk önnek.
Szombaton és vasárnap is egész nap nyitva vagyunk!
Toorx BRX-100 szobakerékpár:
Toorx BRX-100 szobakerékpár leírás:
Az új Toorx BRX-100 szobakerékpár kialakításánál a fő szempont az volt, hogy a legigényesebb felhasználóknak is megfelelő legyen. A Toorx BRX-100 szobakerékpár a megnövelt (150 kg) terhelhetőségű Chronoline széria belépő tagja gyönyörű fekete külsővel, modern designal, és prémium funkciókkal rendelkezik. Tökéletes választás a nagy intenzitású edzésekhez.
Hogyan támogatja az intenzív otthoni edzést a Toorx BRX-100 szobakerékpár?
- A szobakerékpár 12 kg-os lendkereke sima, és egyenletes hajtást biztosít, szinte hangtalanul.
- A Toorx BRX-100 szobabicikli a hatékony fogyás, testformálás, erőnlétjavítás minőségi otthoni eszköze. Tökéletes edzés ergonómia, felhasználóbarát kialakítás, ízületkímélő működés.
- A szobakerékpár mágnesfékes ellenállása 16 fokozatban, zselés ülésének pozíciója függőlegesen, és vízszintesen is állítható.
- A Toorx BRX-100 szobakerékpár Multicolor LCD kijelzője könnyen leolvasható, az edzés összes adatáról tájékoztatást nyújt.
- A szobabicikli okostelefon/táblagép tartó résszel rendelkezik.
- A Toorx BRX-100 szobakerékpár edzésprogramjainak száma 20 db, ezek között szerkeszthető, valamint pulzusszám alapján vezérelt is megtalálható.
- A Toorx szobakerékpár mágnesfékes rendszere nem tartalmaz egymással érintkező alkatrészeket, így karbantartást egyáltalán nem igényel.
A TOORX BRX-100 szobakerékpár műszaki adottságai
- Lendkeréksúly: 12 kg.
A nagy tömegű lendkerék a szobabicikli kiegyensúlyozott, komfortos járását garantálja. - Programok száma: 20 program
12 fitnesz, 4 pulzusvezérelt, 4 felhasználói, 1 manuális program. - Ellenállás: Elektromotorral szabályozható 16 fokozatban.
A szobakerékpár ellenállásának intenzitását a kijelzőn található gombok megnyomásával növelheti, vagy csökkentheti. - Fékrendszer: Mágnesfékes
A szobakerékpáré a legcsendesebb fékrendszer, mivel nincsenek egymással érintkező alkatrészek, és nem igényel karbantartást. - LCD kijelző: mutatja az eltelt időt, a sebességet, a fordulatszámot, a megtett távolságot, a Watt értéket, az elégetett kalóriák számát, és a pulzusszámot.
- Pulzusmérés: Integrált markolati pulzusmérő a kapaszkodókarokon. Vezeték nélküli pulzusszám vevővel is rendelkezik, ezért alkalmas az 5 kHz-en működő mellkasövi pulzuspántok adatainak vételére. A markolati pulzusmérő becsült adatot mutat, mérési pontatlanság előfordulhat.
- Ülés: kényelmes zselés ülés függőleges és vízszintes állíthatósággal.
- Szállítógörgők: A könnyű mozgathatóságért.
- A felhasználó maximális testtömege: 150 kg.
- A Toorx BRX-100 szobabicikli garanciája 2 év.
A Toorx BRX-100 szobakerékpár méretei és súlya:
- Toorx BRX-100 szobakerékpár összeszerelt mérete: 109x56x137 cm
- Toorx BRX-100 szobakerékpár önsúlya: 37,5 kg
| TERMÉK AZONOSÍTÁS | |
| Márka | Toorx |
| Modellnév | BRX-100 |
| Cikkszám | BRX-100 |
| Szín | Nincs |
| Típus | Szobakerékpár |
| Felhasználási kategória | Otthoni |
| EN957 besorolás | Van |
| Tanúsítványok | TÖV, GS, ROHS, CE |
| ELLENÁLLÁS & TELJESÍTMÉNY | |
| Meghajtás | Elektromos/Mágnesfékes |
| Lendkerék súlya | 12 kg |
| Ellenállási szintek | 16 fokozatú mágnesfék |
| Ellenállás állítás | Manuális |
| MÉRÉSI FUNKCIÓ | |
| Markolati pulzusmérés | Nincs |
| Mellkasi öv vevő | Nincs |
| KIJELZŐ & PROGRAMRENDSZER | |
| Kijelző típusa | LCD |
| Dönthető képernyő | Nem |
| Kijelzett adatok | ---- |
| Beépített programok száma összesen | 20 program , 12 fitnesz, 4 pulzusvezérelt, 4 felhasználói, 1 manuális program |
| MULTIMÉDIA & KAPCSOLAT | |
| USB port | Nincs |
| Telefon töltő | Nincs |
| Bluetooth | Nincs |
| Tablet/Okostelefon tartó | Nincs |
| Applikáció kompatibilitás | Nincs kompatibilitás |
| KIALAKÍTÁS | |
| Szállítókerekek | Van |
| Szintezés | Van |
| Állítható ülés | Van |
| Állítható markolat | Nincs |
| Kulacs tartó | Nincs |
| Zajszint | Nincs |
| TERHELHETŐSÉG & AJÁNLÁS | |
| Maximális felhasználói testsúly | 150 kg |
| Felhasználási szintje | Nincs |
| MÉRETEK & SÚLY | |
| Méret (összeszerelve) | 109 x 56 x 137 cm |
| Csomagolási méret | Nincs |
| Nettó súly | 37.5 kg |
| Bruttó súly | 41.25 kg |
| GARANCIA | |
| Teljes körű garancia | 2 év |