Bemutatótermünkben szinte az összes termék kipróbálható!
A megrendelt terméket akár összeszerelt állapotban is kiszállítjuk önnek.
Szombaton és vasárnap is egész nap nyitva vagyunk!
Toorx BRX Air Cross Air Bike szobakerékpár:
Toorx BRX Air Cross Air Bike szobakerékpár leírás
A Toorx BRX Air Cross Air Bike szobakerékpár az igényes crossfit, és funkcionális edzések elengedhetetlen eszköze. Magas minőségének köszönhetően professzionális használatra is alkalmazható. Légellenállási rendszere 7 radiális lapáttal rendelkezik Nagy méretű kijelzője beépített pulzus vevővel rendelkezik, ezért pulzusmérő mellkaspánttal is használható.
Hogyan támogatja az otthoni edzést a Toorx BRX Air Cross Air Bike szobakerékpár?
Ha Önnek valódi megoldásokra van szüksége egy hatékony edzésre, akkor a legjobb választás.
- A Toorx BRX Air Cross szobabicikli támogatásával történő edzés alatt húzni-nyomni és pedálozni kell, ez a fokozott mozgás garantáltan kalóriafaló tevékenység.
- A légellenállás miatt az edzés intenzitása a fordulatszám függvényében változik.
- A szobakerékpár lengőkarok lehetővé teszik, hogy a karok is dolgozzanak, ezért tökéletes akár bemelegítésre, levezetésre, vagy önmagában történő emelt pulzusszámú edzésre.
- Nagy méretű LCD kijelzője 9 edzésprogramot is tartalmaz, ezek között zsírégető, intervallum, aerob, anaerob, és célprogramok találhatóak.
- A szobakerékpár beépített pulzusvevője az 5 kHz-en működő mellkaspántok jeleit veszi, ez a pontos pulzusméréshez elengedhetetlen.
- Masszív kialakítsának hála a 150 kg-os felhasználókat is könnyedén kiszolgálja.
- A szobakerékpár légellenállása miatt a mozgásfolyamat végig egyenletes, és fokozottan ízületkimélő.
A Toorx BRX Air Cross szobakerékpár műszaki adatai
- LCD kijelzőn megjelenített adatok: edzésidő, sebesség, távolság, kalóriafelhasználás, watt, pulzusszám.
- Edzésprogramok: 9. Manuális és célprogramok: Idő, kalória, távolság, pulzus, Intervallum programok: 10/20, 20/10, Saját program.
- Fékrendszer: a légellenállást használja ki. Karbantartást nem igénylő fordulatszám függő ellenállás.
- Ergonómikus ülés: kényelmes, függőlegesen állítható ülés, így lesz az edzés komfortos.
- Független lengőkarok: A karok, és a lábak külün-külön, vagy egyszerre is dolgozhatnak.
- Csúszásmentes padlóbiztosító: Intenzív felhasználás mellett is stabilan marad a szobabicikli, és a padlót is kíméli.
- A felhasználó maximális testtömege: 150 kg.
- A Toorx BRX Air Cross Air Bike szobabicikli garanciája 3 év.
A Toorx BRX Air Cross Air Bike szobakerékpár mérete és súlya:
- Toorx BRX Air Cross Air Bike szobakerékpár összeszerelt mérete: 132x61x127 cm
- Toorx BRX Air Cross Air Bike szobakerékpár önsúlya: 53,5 kg
| TERMÉK AZONOSÍTÁS | |
| Márka | Toorx |
| Modellnév | BRX Air Cross Air Bike |
| Cikkszám | BRX-AIR-CROSS |
| Szín | Nincs |
| Típus | Spinning |
| Felhasználási kategória | Otthoni |
| EN957 besorolás | Van |
| Tanúsítványok | TÖV, GS, ROHS, CE |
| ELLENÁLLÁS & TELJESÍTMÉNY | |
| Meghajtás | Légellenállás |
| Lendkerék súlya | 4.5 kg |
| Ellenállási szintek | Fokozatmentes |
| Ellenállás állítás | Manuális |
| MÉRÉSI FUNKCIÓ | |
| Markolati pulzusmérés | Nincs |
| Mellkasi öv vevő | Nincs |
| KIJELZŐ & PROGRAMRENDSZER | |
| Kijelző típusa | LCD |
| Dönthető képernyő | Nem |
| Kijelzett adatok | ---- |
| Beépített programok száma összesen | ---- |
| MULTIMÉDIA & KAPCSOLAT | |
| USB port | Nincs |
| Telefon töltő | Nincs |
| Bluetooth | Nincs |
| Tablet/Okostelefon tartó | Nincs |
| Applikáció kompatibilitás | Nincs kompatibilitás |
| KIALAKÍTÁS | |
| Szállítókerekek | Van |
| Szintezés | Van |
| Állítható ülés | Van |
| Állítható markolat | Nincs |
| Kulacs tartó | Nincs |
| Zajszint | Nincs |
| TERHELHETŐSÉG & AJÁNLÁS | |
| Maximális felhasználói testsúly | 150 kg |
| Felhasználási szintje | Nincs |
| MÉRETEK & SÚLY | |
| Méret (összeszerelve) | 132 x 61 x 127 cm |
| Csomagolási méret | Nincs |
| Nettó súly | 53.5 kg |
| Bruttó súly | 58.85 kg |
| GARANCIA | |
| Teljes körű garancia | 3 év |