Bemutatótermünkben szinte az összes termék kipróbálható!
A megrendelt terméket akár összeszerelt állapotban is kiszállítjuk önnek.
Szombaton és vasárnap is egész nap nyitva vagyunk!
Toorx BRX-R65 COMFORT háttámlás szobakerékpár:
Toorx BRX-R65 COMFORT háttámlás szobakerékpár leírás
Toorx BRX-R65 COMFORT háttámlás szobakerékpár praktikus, komfortos otthoni sporteszköz
A Toorx BRX-R65 COMFORT háttámlás szobakerékpár tervezésekor a fő szempontok között szerepelt a kényelmes és biztonságos használhatóság minden korosztály számára. Tökéletes választás az egyszerűbb átmozgató edzésekhez, vagy rehabilitációs edzésekhez. Kompakt mérete miatt 175 cm-es felhasználói magasságig javasoljuk. A termék CE-ROHS-EN957 minősítéssel rendelkezik. Bízzon a minőségben, rendelje meg egyszerűen online.
A Toorx BRX-R65 COMFORT háttámlás szobabicikli előnyei
- A háttámlás Toorx BRX-R65 COMFORT szobakerékpáron történő edzés sok ember számára a legkényelmesebb.
- Az üléshelyzet csökkenti a terhelést a háton és serkenti a vérkeringést a lábakban.
- A Toorx szobakerékpár kijelzőjén táblagép/könyv tartó található, ezért egy hatékony edzés alatt olvashatja kedvenc magazinját, vagy akár filmet nézhet.
- A prémium kategóriás gyártó kedvező árú, robusztus és funkcionális szobabicikli típusa a Toorx BRX-R65 COMFORT háttámlás szobabicikli csendes ékszíjhajtású, manuálisan állítható mágnesfékkel rendelkezik.
- A szobabicikli ergonomikus ülésének távolsága a pedáltól több fokozatban vízszintesen állítható, ezáltal kényelmes és hatékony használatot biztosít minden edzéskor.
- A Toorx BRX-R65 COMFORT háttámlás szobabicikli edzése alatt pulzusát kézi pulzusmérővel mérheti.
A TOORX BRX-R65 COMFORT háttámlás szobabicikli műszaki adottságai:
- Lendkerék súly: 7 kg.
A lendkerék a szobakerékpár kiegyensúlyozott, komfortos járását garantálja. - Ellenállás: Manuálisan szabályozható 8 fokozatban.
A Toorx szobabicikli ellenállását a tekerőgombbal növelheti vagy csökkentheti. - Fékrendszer: Mágnesfékes
A szobakerékpáré a legcsendesebb fékrendszer, mivel nincsenek egymással érintkező alkatrészek, és nem igényel karbantartást. - LCD kijelző: mutatja az eltelt időt, a sebességet, a megtett távolságot, az elégetett kalóriák számát és a pulzusszámot. Könyv/táblagép tartóval rendelkezik.
- Pulzusmérés: markolati pulzusmérő. A markolati pulzusmérő becsült adatot mutat, mérési pontatlanság előfordulhat.
- Szállítógörgők: A könnyű mozgathatóságért.
- A felhasználó maximális testtömege: 110 kg.
- A Toorx BRX-R65 COMFORT háttámlás szobabicikli garanciája 2 év.
A Toorx BRX-R65 COMFORT háttámlás szobakerékpár méretei és súlya:
- Toorx BRX-R65 COMFORT háttámlás szobakerékpár összeszerelt mérete: 130x63x97 cm
- Toorx BRX-R65 COMFORT háttámlás szobakerékpár önsúlya: 33 kg
| TERMÉK AZONOSÍTÁS | |
| Márka | Toorx |
| Modellnév | BRX-R65 COMFORT |
| Cikkszám | BRX-R65 |
| Szín | Nincs |
| Típus | Háttámlás szobakerékpár |
| Felhasználási kategória | Otthoni |
| EN957 besorolás | Van |
| Tanúsítványok | TÖV, GS, ROHS, CE |
| ELLENÁLLÁS & TELJESÍTMÉNY | |
| Meghajtás | Permanensmágnes |
| Lendkerék súlya | 16 kg |
| Ellenállási szintek | 8 fokozatú |
| Ellenállás állítás | Manuális |
| MÉRÉSI FUNKCIÓ | |
| Markolati pulzusmérés | Nincs |
| Mellkasi öv vevő | Nincs |
| KIJELZŐ & PROGRAMRENDSZER | |
| Kijelző típusa | LCD |
| Dönthető képernyő | Nem |
| Kijelzett adatok | ---- |
| Beépített programok száma összesen | ---- |
| MULTIMÉDIA & KAPCSOLAT | |
| USB port | Nincs |
| Telefon töltő | Nincs |
| Bluetooth | Nincs |
| Tablet/Okostelefon tartó | Nincs |
| Applikáció kompatibilitás | Nincs kompatibilitás |
| KIALAKÍTÁS | |
| Szállítókerekek | Van |
| Szintezés | Van |
| Állítható ülés | Van |
| Állítható markolat | Nincs |
| Kulacs tartó | Nincs |
| Zajszint | Nincs |
| TERHELHETŐSÉG & AJÁNLÁS | |
| Maximális felhasználói testsúly | 110 kg |
| Felhasználási szintje | Nincs |
| MÉRETEK & SÚLY | |
| Méret (összeszerelve) | 130 x 63 x 97 cm |
| Csomagolási méret | Nincs |
| Nettó súly | 33 kg |
| Bruttó súly | 36.3 kg |
| GARANCIA | |
| Teljes körű garancia | 2 év |