Bemutatótermünkben szinte az összes termék kipróbálható!
A megrendelt terméket akár összeszerelt állapotban is kiszállítjuk önnek.
Szombaton és vasárnap is egész nap nyitva vagyunk!
Toorx SRX-45 S Spin Bike szobakerékpár:
Toorx SRX-45 S Spin Bike szobakerékpár leírás
A Toorx SRX-45 S Speed Bike szobakerékpár vázszerkezetében és műszaki paramétereiben mgegyezik az SRX-40 típussal. Az egyetlen különbség, hogy a Toorx SRX-45 S Speed Bike szobakerékpár hajtása ékszíjjal van megoldva. Ez csendesebb használatot eredményez. A szobakerékpár kiegyensúlyozott, 18 kg tömegű lendkereke, fix hajtása miatt ideális a nagyobb nehézségi szinten végzett tekerésekhez is.
Hogyan támogatja a Toorx SRX-45 S Spin Bike szobakerékpár az otthoni kerékpáros edzést?
- A szobabicikli ergonomikus ülése, csúszásmentes kormánya széles határokon belül állítható be a gyorsszárakkal.
- A szobakerékpár pedálja kosaras, ezért alkalmas nem csak toló, hanem húzó mozdulatsorok végrehajtására is.
- A szobakerékpár az edzésadatokat 4 funkciós kijelzőn mutatja, a tekerés nehézségét hosszú élettartamú filc fékpofával állíthatjuk be.
- A biztonságos kerékpáros edzésért a Toorx szobakerékpár vészfékezővel van ellátva.
- A Toorx SRX-45 S Speed Bike szobakerékpár nagy sűrűségű acél vázszerkezete 125 kg-os terhelhetőségű.
- Élje át a speed bike élményt otthonában a Toorx SRX-45 S Speed Bike szobabicikli támogatásával!
Tegyen többet az egészségéért, legyen fittebb.
A TOORX SRX-45 S Speed Bike szobakerékpár műszaki adottságai
- Típus: Speed bike szobakerékpár.
- Lendkerék: 18 kg (kiegyensúlyozott)
A nagy tömegű lendkerék a szobakerékpár dinamikus, és egyenletes futását biztosítja. - Kijelző: Mutatja az időt, a távolságot, a sebességet, az elégetett kalóriák számát.
- Hajtási rendszer: V-szíj (örökhajtós).
- Kormány: Magasságban állítható 94-103,5 cm között (talajtól mérve).
- Pedál-ülés távolság: 70-90 cm.
- Kormány-ülés távolság: 47,5-55,5 cm.
- Csapágyak: Szigetelt csapágyak (pedál, fogaskerék és lendkerék).
- Terhelésállítás: Edzés közben is.
- Pedálok: Formás verseny pedálok.
- A felhasználó maximális testtömege: 125 kg.
- Szobakerékpár önsúlya: 42 kg
- Szobakerékpár összeszerelt mérete: 107x51x115 cm
- Tanusítványok: TÜV és GS által bevizsgált termék (CE-ROHS-EN957)
- Garancia: 24 hónap
| TERMÉK AZONOSÍTÁS | |
| Márka | Toorx |
| Modellnév | SRX-45 S Spin Bike |
| Cikkszám | SRX45S |
| Szín | Nincs |
| Típus | Spinning |
| Felhasználási kategória | Otthoni |
| EN957 besorolás | Van |
| Tanúsítványok | TÖV, GS, ROHS, CE |
| ELLENÁLLÁS & TELJESÍTMÉNY | |
| Meghajtás | Manuális |
| Lendkerék súlya | 18 kg |
| Ellenállási szintek | fokozatmentes |
| Ellenállás állítás | ---- |
| MÉRÉSI FUNKCIÓ | |
| Markolati pulzusmérés | Nincs |
| Mellkasi öv vevő | Nincs |
| KIJELZŐ & PROGRAMRENDSZER | |
| Kijelző típusa | Mutatja az időt, a távolságot, a sebességet, az elégetett kalóriák számát |
| Dönthető képernyő | Nem |
| Kijelzett adatok | ---- |
| Beépített programok száma összesen | ---- |
| MULTIMÉDIA & KAPCSOLAT | |
| USB port | Nincs |
| Telefon töltő | Nincs |
| Bluetooth | Nincs |
| Tablet/Okostelefon tartó | Nincs |
| Applikáció kompatibilitás | Nincs kompatibilitás |
| KIALAKÍTÁS | |
| Szállítókerekek | Van |
| Szintezés | Van |
| Állítható ülés | Van |
| Állítható markolat | Nincs |
| Kulacs tartó | Nincs |
| Zajszint | Nincs |
| TERHELHETŐSÉG & AJÁNLÁS | |
| Maximális felhasználói testsúly | 125 kg |
| Felhasználási szintje | Nincs |
| MÉRETEK & SÚLY | |
| Méret (összeszerelve) | 107 x 51 x 115 cm |
| Csomagolási méret | Nincs |
| Nettó súly | 42 kg |
| Bruttó súly | 46.2 kg |
| GARANCIA | |
| Teljes körű garancia | 2 év |