Bemutatótermünkben szinte az összes termék kipróbálható!
A megrendelt terméket akár összeszerelt állapotban is kiszállítjuk önnek.
Szombaton és vasárnap is egész nap nyitva vagyunk!
Toorx SRX-65 EVO Spin Bike szobakerékpár leírás
A Toorx SRX-65 EVO Spin Bike szobakerékpár egy intenzív otthoni használatra tervezett otthoni típus, hosszú élettartamú fékbetéttel és fix szíjhajtással. Az SRX modell család közép kategóriás típusa 22 kg-os lendkeréktömeggel, telemetriás pulzusmérési lehetőséggel, és több funkciós kijelzővel rendelkezik. Az új Toorx SRX-65 EVO Spin Bike szobakerékpár erőátviteléről ékszíj gondoskodik, ez csendesebb, és gondozásmentes használatot eredményez, mint a lánchajtás.
Hogyan támogatja az otthoni kerékpáros edzést a Toorx SRX-65 EVO Spin Bike szobakerékpár?
- A szobabicikli ergonomikus ülése, csúszásmentes kormánya széles határokon belül állítható a gyorsszárakkal.
- A pedál kosaras, ezért alkalmas nem csak toló, hanem húzó mozdulatsorok végrehajtására is.
- Az edzésadatokat a Toorx szobakerékpár 5 funkciós kijelzője mutatja, a tekerés nehézségét hosszú élettartamú filc fékpofával állíthatjuk be.
- A szobakerékpár a biztonságos kerékpáros edzésért vészfékezővel van ellátva.
- A Toorx SRX-65 EVO Spin Bike szobakerékpár nagy sűrűségű acél vázszerkezete 125 kg-os terhelhetőségű.
- Élje át a speed bike élményt otthonában a Toorx SRX-65 EVO Speed Bike szobakerékpár támogatásával.
A TOORX SRX-65 EVO Spin Bike szobakerékpár műszaki adottságai
- Típus: Speed bike szobakerékpár.
- Lendkerék súly: 22 kg (kiegyensúlyozott)
A nagy tömegű lendkerék a szobakerékpár dinamikus, és egyenletes futását biztosítja. - Kijelző: Mutatja az időt, a távolságot, a sebességet, az elégetett kalóriák számát, és a pulzusértéket.
- Pulzusmérés: Mellkasöv külön rendelhető.
- Hajtási rendszer: V-szíj (örökhajtós).
- Kormány: Magasságban állítható.
- Ülés: Függőleges és vízszintes irányban állítható.
- Csapágyak: Szigetelt csapágyak (pedál, fogaskerék és lendkerék).
- Terhelés állítás: Edzés közben is.
- Pedálok: Formás verseny pedálok.
- A felhasználó maximális testtömege: 125 kg
- Szobakerékpár önsúlya: 49 kg
- Szobakerékpár összeszerelt mérete: 105x54x113 cm
- Tanusítványok: TÜV és GS által bevizsgált termék (CE-ROHS-EN957)
- Garancia: 24 hónap
Toorx SRX-65 EVO Spin Bike szobakerékpár tulajdonságok
| TERMÉK AZONOSÍTÁS | |
| Márka | Toorx |
| Modellnév | SRX-65 EVO Spin Bike |
| Cikkszám | SRX_65EVO |
| Szín | Nincs |
| Típus | Spinning |
| Felhasználási kategória | Otthoni |
| EN957 besorolás | Van |
| Tanúsítványok | TÖV, GS, ROHS, CE |
| ELLENÁLLÁS & TELJESÍTMÉNY | |
| Meghajtás | Manuális |
| Lendkerék súlya | 22 kg |
| Ellenállási szintek | fokozatmentes |
| Ellenállás állítás | ---- |
| MÉRÉSI FUNKCIÓ | |
| Markolati pulzusmérés | Nincs |
| Mellkasi öv vevő | Nincs |
| KIJELZŐ & PROGRAMRENDSZER | |
| Kijelző típusa | Mutatja az időt, a távolságot, a sebességet, az elégetett kalóriák számát, és a pulzusértéket |
| Dönthető képernyő | Nem |
| Kijelzett adatok | ---- |
| Beépített programok száma összesen | ---- |
| MULTIMÉDIA & KAPCSOLAT | |
| USB port | Nincs |
| Telefon töltő | Nincs |
| Bluetooth | Nincs |
| Tablet/Okostelefon tartó | Nincs |
| Applikáció kompatibilitás | Nincs kompatibilitás |
| KIALAKÍTÁS | |
| Szállítókerekek | Van |
| Szintezés | Van |
| Állítható ülés | Van |
| Állítható markolat | Nincs |
| Kulacs tartó | Nincs |
| Zajszint | Nincs |
| TERHELHETŐSÉG & AJÁNLÁS | |
| Maximális felhasználói testsúly | 125 kg |
| Felhasználási szintje | Nincs |
| MÉRETEK & SÚLY | |
| Méret (összeszerelve) | 105 x 54 x 113 cm |
| Csomagolási méret | Nincs |
| Nettó súly | 52 kg |
| Bruttó súly | 57.2 kg |
| GARANCIA | |
| Teljes körű garancia | 2 év |