Bemutatótermünkben szinte az összes termék kipróbálható!
A megrendelt terméket akár összeszerelt állapotban is kiszállítjuk önnek.
Szombaton és vasárnap is egész nap nyitva vagyunk!
Toorx SRX-70 S Speed Bike szobakerékpár:
Toorx SRX-70 S Speed Bike szobakerékpár leírás:
A Toorx SRX-70 S Speed Bike szobakerékpár az SRX modell család felső kategóriás típusa az igényes edzésekhez lett fejlesztve.
Hogyan támogatja az otthoni edzést a Toorx SRX-70 S Speed Bike szobakerékpár?
- A szobakerékpár nagyobb lendkeréktömeggel, markolati, és telemetriás pulzusmérési lehetőséggel, több funkciós kijelzővel rendelkezik.
- A Toorx SRX-70 S Speed Bike szobabicikli erőátviteléről ékszíj gondoskodik, ez csendesebb, és gondozásmentes használatot eredményez.
- A szobakerékpár kiegyensúlyozott, 22 kg tömegű lendkereke, fix hajtása miatt ideális a nagyobb nehézségi szinten végzett tekerésekhez is.
- A legjobb választás őszi-téli formában tartáshoz és dinamikus állóképességi edzésekhez egész évben.
- A Toorx szobabicikli ergonomikus ülése, csúszásmentes triatlon kormánya széles határokon belül állítható be a gyorsszárakkal.
- A szobakerékpár pedálja kosaras, ezért alkalmas nem csak toló, hanem húzó mozdulatsorok végrehajtására is.
- Az edzésadatokat 6 funkciós kijelző mutatja, ami alkalmas az 5kHz-n működő mellkasöves pulzusmérő pántok adatainak a vételére is.
- A pulzuskontrolált edzések miatt hatékonyabb edzések végezhetőek a Toorx SRX-70 S Speed Bike szobakerékpár támogatásával.
- A tekerés nehézségét a fékpofával állíthatjuk be. A biztonságos kerékpáros edzésért vészfékezővel van ellátva.
A TOORX SRX-70 S Speed Bike szobakerékpár műszaki adottságai
- Típus: Speed bike szobakerékpár.
- Lendkerék súly: 22 kg
A nagy tömegű lendkerék a szobabicikli dinamikus, és egyenletes futását biztosítja. - Kijelző: Mutatja az időt, a távolságot, a sebességet, a fordulatszámot, az elégetett kalóriák számát, és a pulzusértéket.
- Pulzusmérés: Markolati szenzorokkal, vagy mellkasövi pulzusmérővel.
Az 5kHz-en működő pulzusmérő pántok adatait képes venni. A markolati pulzusmérő becsült adatot mutat, mérési pontatlanság előfordulhat. - Hajtási rendszer: V-szíj (örökhajtós).
- Kormány: Magasságban állítható 96-107,5 cm között (talajtól mérve).
- Pedál-ülés távolság: 77-99 cm.
- Kormány-ülés távolság: 47,5-61,5 cm.
- Csapágyak: Szigetelt csapágyak (pedál, fogaskerék és lendkerék).
- Terhelés állítás: Edzés közben is.
- Pedálok: Formás verseny pedálok.
- A felhasználó maximális testtömege: 125 kg.
- Szobakerékpár önsúlya: 52 kg
- Szobakerékpár összeszerelt mérete: 121x54x122 cm
- Tanusítványok: TÜV és GS által bevizsgált termék (CE-ROHS-EN957)
- Garancia: 2 év
| TERMÉK AZONOSÍTÁS | |
| Márka | Toorx |
| Modellnév | SRX-70 S Speed Bike |
| Cikkszám | SRX-70S |
| Szín | Nincs |
| Típus | Spinning |
| Felhasználási kategória | Otthoni |
| EN957 besorolás | Van |
| Tanúsítványok | TÖV, GS, ROHS, CE |
| ELLENÁLLÁS & TELJESÍTMÉNY | |
| Meghajtás | Manuális |
| Lendkerék súlya | 22 kg |
| Ellenállási szintek | fokozatmentes |
| Ellenállás állítás | ---- |
| MÉRÉSI FUNKCIÓ | |
| Markolati pulzusmérés | Nincs |
| Mellkasi öv vevő | Nincs |
| KIJELZŐ & PROGRAMRENDSZER | |
| Kijelző típusa | Mutatja az időt, a távolságot, a sebességet, a fordulatszámot, az elégetett kalóriák számát, és a pulzusértéket |
| Dönthető képernyő | Nem |
| Kijelzett adatok | ---- |
| Beépített programok száma összesen | ---- |
| MULTIMÉDIA & KAPCSOLAT | |
| USB port | Nincs |
| Telefon töltő | Nincs |
| Bluetooth | Nincs |
| Tablet/Okostelefon tartó | Nincs |
| Applikáció kompatibilitás | Nincs kompatibilitás |
| KIALAKÍTÁS | |
| Szállítókerekek | Van |
| Szintezés | Van |
| Állítható ülés | Van |
| Állítható markolat | Nincs |
| Kulacs tartó | Nincs |
| Zajszint | Nincs |
| TERHELHETŐSÉG & AJÁNLÁS | |
| Maximális felhasználói testsúly | 125 kg |
| Felhasználási szintje | Nincs |
| MÉRETEK & SÚLY | |
| Méret (összeszerelve) | 121 x 54 x 122 cm |
| Csomagolási méret | Nincs |
| Nettó súly | 52 kg |
| Bruttó súly | 57.2 kg |
| GARANCIA | |
| Teljes körű garancia | 2 év |