Bemutatótermünkben szinte az összes termék kipróbálható!
A megrendelt terméket akár összeszerelt állapotban is kiszállítjuk önnek.
Szombaton és vasárnap is egész nap nyitva vagyunk!
Vector Fitness 850U professzionális spinningkerékpár:
Leírás:
A Vector Fitness 850U professzionális teremkerékpár kifejezetten fitneszteremben történő használatra tervezték és gyártották, de kiváló ár – érték aránya miatt nagy intenzítású otthoni edzésre is ideális választás lehet. A 16,5 kg-os lendítőkerék, a mágnesfékes ellenállás és az ékszíjmeghajtás csendes, egyenletes működést biztosít még a legnagyobb ellenállási fokozatban is. A 170mm-es Q faktor, az egyedileg vízszintesen és függőlegesen is állítható ülés és kormány minden felhasználó számára tökéletes edzéspozíciót nyújt. A Vector Fitness gépekhez raktárról azonnal elérhető alkatrészek folyamatos használatot biztosítanak.
Üzembe helyezés:
Az üzembe helyezés magába foglalja a termékek precíz ellenőrzését, tökéletes beállítást az egyenletes és akadásmentes használathoz. Első szilikon zsírozást, komplett átvizsgálása a kiegészitő elemeknek pulzus érzékelők tesztje, összes gomb kipróbálása, Kimondottan magas minőségű zsírt és hézagoló elemeket használunk összerakáskor a sok éves nyikorgás mentes használat érdekében. Ezt Követően a terméket visszacsomagoljuk eredeti dobozába.
A termék összeszerelésének díja 9900 Ft
| TERMÉK AZONOSÍTÁS | |
| Márka | Vector |
| Modellnév | Fitness 850U professzionális spinningkerékpár |
| Cikkszám | VF850U |
| Szín | Nincs |
| Típus | Szobakerékpár |
| Felhasználási kategória | Otthoni |
| EN957 besorolás | Van |
| Tanúsítványok | TÖV, GS, ROHS, CE |
| ELLENÁLLÁS & TELJESÍTMÉNY | |
| Meghajtás | Manuális/Mágnesfékes |
| Lendkerék súlya | 16.5 kg |
| Ellenállási szintek | fokozatmentes/Mágnesfékes |
| Ellenállás állítás | ---- |
| MÉRÉSI FUNKCIÓ | |
| Markolati pulzusmérés | Nincs |
| Mellkasi öv vevő | Nincs |
| KIJELZŐ & PROGRAMRENDSZER | |
| Kijelző típusa | ---- |
| Dönthető képernyő | Nem |
| Kijelzett adatok | ---- |
| Beépített programok száma összesen | ---- |
| MULTIMÉDIA & KAPCSOLAT | |
| USB port | Nincs |
| Telefon töltő | Nincs |
| Bluetooth | Nincs |
| Tablet/Okostelefon tartó | Nincs |
| Applikáció kompatibilitás | Nincs kompatibilitás |
| KIALAKÍTÁS | |
| Szállítókerekek | Van |
| Szintezés | Van |
| Állítható ülés | Van |
| Állítható markolat | Nincs |
| Kulacs tartó | Nincs |
| Zajszint | Nincs |
| TERHELHETŐSÉG & AJÁNLÁS | |
| Maximális felhasználói testsúly | 150 kg |
| Felhasználási szintje | Nincs |
| MÉRETEK & SÚLY | |
| Méret (összeszerelve) | Nincs |
| Csomagolási méret | Nincs |
| Nettó súly | 70 kg |
| Bruttó súly | 77 kg |
| GARANCIA | |
| Teljes körű garancia | 3 év |