Bemutatótermünkben szinte az összes termék kipróbálható!
A megrendelt terméket akár összeszerelt állapotban is kiszállítjuk önnek.
Szombaton és vasárnap is egész nap nyitva vagyunk!
HC HOME FITNESS BC99620 szobakerékpár:
HC HOME FITNESS BC99620 szobakerékpár leírás
A félprofesszionális szegmensben kimagasló minőségű HC HOME FITNESS BC99620 szobakerékpár mindenkit meggyőz. A stúdió használatra tervezett típus ideális céges-, szállodai konditermekbe, női fitnesz-termekbe, vagy az edzőtermi kerékpároknál megszokott érzetet kereső otthoni felhasználóknak.
Hogyan támogatja az otthoni vagy közösségi (edzőtermi) edzés hatékonyságát a HC HOME FITNESS BC99620 szobakerékpár?
- A HC HOME FITNESS BC99620 szobakerékpár erősített vázszerkezetének terhelhetősége 135 kg, ülésének magassága, vízszintes távolsága pillanatok alatt személyre szabható.
- A szobakerékpár nagy méretű, 3 részes pedálja és a több fogási lehetőséget biztosító kormánya is a hosszabb edzésekhez tervezett.
- A félprofesszionális használatra ajánlott HC HOME FITNESS BC99620 szobakerékpár ideális választás, heti 14-21 órás igénybevételig.
- A HC HOME FITNESS BC99620 szobakerékpár a kor elvárásainak megfelelően Bluetooth csatlakozási lehetőséggel rendelkező kijelzőjével szerelt.
- Csatlakoztassa okoskészülékét a kerékpárhoz és válasszon az Önnek megfelelő utvonalak közül.
- Virtuális kerékpáros túrákat tehet meg a legismertebb alpesi emelkedőkön, a világ fővárosaiban és más érdekes helyeken.
- Az okostelefon, vagy táblagép a HC HOME FITNESS BC99620 szobakerékpár kijelzőjén lévő tartóra helyezhető.
- A szobakerékpárban természetesen megtalálhatóak benne az előre telepített programok is, 12 gyárilag szerkesztett, 4 pulzusszám alapján vezérelt, 4 saját, 1 verseny, 1 Watt alapú, edzésprogramokkal rendelkezik.
- A HC HOME FITNESS BC99620 szobakerékpár 32 fokozatban állítható ellenállása folyamatos motívációt biztosít felhasználójának.
- Az ellenállás értékét a kijelző Watt-ban is jelzi
- Markolati, és mellkasövi pulzusmérési lehetősége révén az edzés kontroláltan végezhető.
- Edzés végeztével fittségi állapotáról kaphat tájékoztatást a pulzusmegnyugvás mérésével.
- A HC HOME FITNESS szobakerékpár csendes mágnesfékes rendszere, a pedálok ellenállása a kijelzőn található nyomógombokkal szabályozható.
- A HC HOME FITNESS BC99620 szobakerékpár lendítőtömege 16 kg, ami stabil és komfortos élményt nyújt az edzések alatt.
A HC HOME FITNESS BC99620 szobakerékpár műszaki adottaságai
- Lendkeréksúly: 16 kg.
A lendkerék az szobabicikli kiegyensúlyozott, komfortos járását garantálja. - Ellenállási szabályozása: 32 fokozatban szabályozható.
A szobakerékpár terhelését széles határokon belül szabályozhatja a kijelzőn található gombok segítségével. - Fékrendszer: Indukciós mágnesfék rendszer szíjhajtással.
A legcsendesebb fékrendszer, amely egyenletes ellenállást biztosít, és nem igényel karbantartást. Miközben Ön használja az szobakerékpárt, nyugodtan hallgathat zenét, nézheti a TV-t. - Programok száma: 12 edzésprogram, 4 pulzusszám alapján vezérelt, 4 saját program, 1 verseny, 1 Watt alapú 10-350 Watt.
- LCD kijelző: Táblagép tartóval, háttérvilágítással.
Mutatja a sebességet, az időt, a távolságot, az elégetett kalóriákat, a Watt értéket és a mért pulzust. - Pulzusmérés: markolati pulzusmérő. (mellkasövi pulzusmérő külön rendelhető).
Edzés utáni pulzusmegnyugvás mérés. - Extra nagy pedál: A biztonságos és kényelmes használatot garantálja.
- Szállítógörgők: A könnyű mozgathatóságért.
- A felhasználó maximális testtömege: 135 kg.
- A szobakerékpár önsúlya: 52 kg
- A szobakerékpár összeszerelt mérete: 115x60x147 cm
| TERMÉK AZONOSÍTÁS | |
| Márka | HC HOME FITNESS |
| Modellnév | BC99620 |
| Cikkszám | BC99620 |
| Szín | Nincs |
| Típus | Szobakerékpár |
| Felhasználási kategória | Otthoni |
| EN957 besorolás | Van |
| Tanúsítványok | TÖV, GS, ROHS, CE |
| ELLENÁLLÁS & TELJESÍTMÉNY | |
| Meghajtás | Elektromos/Mágnesfékes |
| Lendkerék súlya | 16 kg |
| Ellenállási szintek | 32 fokozatú mágnesfék |
| Ellenállás állítás | ---- |
| MÉRÉSI FUNKCIÓ | |
| Markolati pulzusmérés | Nincs |
| Mellkasi öv vevő | Nincs |
| KIJELZŐ & PROGRAMRENDSZER | |
| Kijelző típusa | LCD |
| Dönthető képernyő | Nem |
| Kijelzett adatok | ---- |
| Beépített programok száma összesen | 12 edzésprogram, 4 pulzusszám alapján vezérelt, 4 saját program, 1 verseny, 1 Watt alapú 10-350 Watt |
| MULTIMÉDIA & KAPCSOLAT | |
| USB port | Nincs |
| Telefon töltő | Nincs |
| Bluetooth | Van |
| Tablet/Okostelefon tartó | Nincs |
| Applikáció kompatibilitás | Nincs kompatibilitás |
| KIALAKÍTÁS | |
| Szállítókerekek | Van |
| Szintezés | Van |
| Állítható ülés | Van |
| Állítható markolat | Nincs |
| Kulacs tartó | Nincs |
| Zajszint | Nincs |
| TERHELHETŐSÉG & AJÁNLÁS | |
| Maximális felhasználói testsúly | 135 kg |
| Felhasználási szintje | Nincs |
| MÉRETEK & SÚLY | |
| Méret (összeszerelve) | 115 x 60 x 147 cm |
| Csomagolási méret | Nincs |
| Nettó súly | 52 kg |
| Bruttó súly | 57.2 kg |
| GARANCIA | |
| Teljes körű garancia | 3 év |