Szinte minden termék kipróbálható bemutatótermünkben!
A megrendelt terméket akár összeszerelve is kiszállítjuk Önnek.
Szombaton is Vasárnap egész nap nyitva vagyunk!
KETTLER AVIOR M szobakerékpár:
Leírás:
KETTLER Avior M rendkívül hatékony szobakerékpár kezdők számára. Az AVIOR M rendszeres használatával látványos eredményeket érhet el, akár zsírégetés, alakformálás, keringési rendszer karbantartás vagy regeneráció a célja. Könnyen és egyszerűen összeszerelhető. 6 kg-os lendítő kerékkel rendelkezik, ennek köszönhetően folyékony a tekerés, ízületkímélő a mozgás. Az Avior M ideális edzőeszköz időseknek és fiataloknak egyaránt. A nehézségi szintet 8 fokozatban állíthatja egy ellenállás szabályozó tekerőgomb segítségével a kijelző alatt. A KETTLER Avior M szobakerékpár roppant egyszerű és könnyen kezelhető fitnesz eszköz. Az LCD kijelző egyértelműen mutatja az Ön személyes teljesítményét – sebesség, kalória, pulzus, fordulat/perc, távolság, edzésidő
Üzembe helyezés:
Az üzembe helyezés magába foglalja a termékek precíz ellenőrzését, tökéletes beállítást az egyenletes és akadásmentes használathoz. Első szilikon zsírozást, komplett átvizsgálása a kiegészitő elemeknek pulzus érzékelők tesztje, összes gomb kipróbálása, Kimondottan magas minőségű zsírt és hézagoló elemeket használunk összerakáskor a sok éves nyikorgás mentes használat érdekében. Ezt Követően a terméket visszacsomagoljuk eredeti dobozába.
A termék összeszerelésének díja 9900 Ft
| TERMÉK AZONOSÍTÁS | |
| Márka | Kettler |
| Modellnév | KETTLER AVIOR M szobakerékpár |
| Cikkszám | HT1002-100 |
| Szín | Nincs |
| Típus | Szobakerékpár |
| Felhasználási kategória | Otthoni-Családi |
| EN957 besorolás | Van |
| Tanúsítványok | TÖV, GS, ROHS, CE |
| ELLENÁLLÁS & TELJESÍTMÉNY | |
| Meghajtás | Permanens mágnes |
| Lendkerék súlya | 6 kg-os lendítő kerék |
| Ellenállási szintek | 8 programok |
| Ellenállás állítás | Manuális |
| MÉRÉSI FUNKCIÓ | |
| Markolati pulzusmérés | Van |
| Mellkasi öv vevő | Nincs |
| KIJELZŐ & PROGRAMRENDSZER | |
| Kijelző típusa | LCD |
| Dönthető képernyő | Nem |
| Kijelzett adatok | Fordulatszám, Idő, Kalória, Pulzus, Sebesség, Távolság |
| Beépített programok száma összesen | Manuális |
| MULTIMÉDIA & KAPCSOLAT | |
| USB port | Nincs |
| Telefon töltő | Nincs |
| Bluetooth | Nincs |
| Tablet/Okostelefon tartó | Nincs |
| Applikáció kompatibilitás | Nincs kompatibilitás |
| KIALAKÍTÁS | |
| Szállítókerekek | Van |
| Szintezés | Van |
| Állítható ülés | Van |
| Állítható markolat | Van |
| Kulacs tartó | Nincs |
| Zajszint | Nincs |
| TERHELHETŐSÉG & AJÁNLÁS | |
| Maximális felhasználói testsúly | 110 kg |
| Felhasználási szintje | Nincs |
| MÉRETEK & SÚLY | |
| Méret (összeszerelve) | 80 x 60 x 144 cm |
| Csomagolási méret | 105 x 30 x 65 cm |
| Nettó súly | 28.5 kg |
| Bruttó súly | 32 kg |
| GARANCIA | |
| Teljes körű garancia | 2 év |