Bemutatótermünkben szinte az összes termék kipróbálható!
A megrendelt terméket akár összeszerelt állapotban is kiszállítjuk önnek.
Szombaton és vasárnap is egész nap nyitva vagyunk!
Toorx BRX-100 ERGO szobakerékpár:
Toorx BRX-100 ERGO szobakerékpár leírás
A Toorx legújabb zászlóshajója a Toorx BRX-100 ERGO szobakerékpár, a Chronoline széria egyik darabja, ami egy számos funkcióval és rendkívüli 150 kg-os teherbírással ellátott modern szobakerékpár. Egy sor magas szintű tulajdonsággal szerelte fel a gyártó.
Hogyan támogatja az otthoni edzést a Toorx BRX-100 ERGO szobakerékpár?
A fejlett technológia ötvöződik a minőségi anyagok felhasználásával ebben a modellben.
- Az egyik legnagyobb újítás a Toorx szobakerékpár rendkívül profi indukciós fékrendszere.
- Az indukciós vagy más néven örvényáramú fékrendszer a legpontosabb Watt alapú teljesítmény mérést teszi lehetővé, valamint az ellenállási fokozat váltása szupergyorsan történik meg.
- Egyedi és nagyon folyamatos mozgást kínál a 14 kg tömegű lendkereke segítségével.
- Tökéletes edzőpartner intenzív otthoni edzésekhez.
- A változatos nehézségű edzéseket a szobakerékpár 32 fokozatú mágnesfékes ellenállása és a különböző kompatibilis alkalmazások (pl. Kinomap Fitness) biztosítják. Edzéseinket változatos virtuális útvonalakon teljesíthetjük.
- Az eredmények tárolását az IConsole támogatja, így a későbbiekben még hatékonyabbaá tudjuk tenni tréningjeinket.
- A szobakerékpár kényelmes tekeréséről az extra nagy pedálok, az állítható hevederek és a függőleges illetve vízszintesen is igazítható ülések gondoskodnak.
- Ezen a praktikus kis szobakerékpár modellen a Toorx legújabb kék háttérvilágítású LCD kijelzője tájékoztat az edzésünk adatairól. (az idő, a távolság, a sebesség, a fordulatszám, a kalória, a Watt érték és a pulzusszám).
- A kijelző okostelefon / táblagép tartóval rendelkezik.
Legyen fitt velünk! További kérdése esetén forduljon bizalommal kollégánkhoz.
A TOORX BRX-100 ERGO szobakerékpár műszaki adottságai
- I-Console: Interaktív edzéslehetőségek valósághű útvonal paraméterek alapján. Töltse le az i-Console / Kinomap applikációkat, és fedezze fel az interaktív edzésélményt. Az edzés soha nem volt ennyire izgalmas: a szobakerékpár alkalmazkodik a kiválasztott útvonal paramétereihez, a videó sebessége szinkronban van az Ön ritmusával. Készen áll a kezdéshez? Fedezze fel a világot, hasonlítsa össze és ossza meg élményeit másokkal. A Toorx BRX-R 100 ERGO háttámlás szobabicikli kompatibilis az iOS és Android okostelefonok és tablet készülékekkel Bluetooth vezeték nélküli technológián keresztül.
- Lendkeréksúly: 14 kg.
A nagy tömegű lendkerék a szobabicikli kiegyensúlyozott, komfortos járását garantálja. - Programok száma: 20 program
12 fitnesz, 4 pulzusvezérelt, 4 felhasználói, 1 manuális program. - Ellenállás: Elektromotorral szabályozható 32 fokozatban.
A szobakerékpár ellenállásának intenzitását a kijelzőn található gombok megnyomásával növelheti, vagy csökkentheti. - Fékrendszer: Mágnesfékes
A szobakerékpáré a legcsendesebb fékrendszer, mivel nincsenek egymással érintkező alkatrészek, és nem igényel karbantartást. - LCD kijelző: mutatja az eltelt időt, a sebességet, a fordulatszámot, a megtett távolságot, a Watt értéket, az elégetett kalóriák számát, és a pulzusszámot.
- Pulzusmérés: Integrált markolati pulzusmérő a kapaszkodókarokon. Vezeték nélküli pulzusszám vevővel is rendelkezik, ezért alkalmas az 5 kHz-en működő mellkasövi pulzuspántok adatainak vételére. A markolati pulzusmérő becsült adatot mutat, mérési pontatlanság előfordulhat.
- Ülés: kényelmes zselés ülés függőleges és vízszintes állíthatósággal. A pedál-ülés távolság 70-95 cm között állítható.
- Szállítógörgők: A könnyű mozgathatóságért.
- A felhasználó maximális testtömege: 150 kg
- Toorx BRX-100 ERGO szobakerékpár összeszerelt mérete: 109x56x137 cm
- Toorx BRX-100 ERGO szobakerékpár önsúlya: 37 kg
- A Toorx BRX-100 ERGO szobakerékpár garanciája: 24 hónap
| TERMÉK AZONOSÍTÁS | |
| Márka | Toorx |
| Modellnév | BRX-100 ERGO |
| Cikkszám | BRX-100-ERGO |
| Szín | Nincs |
| Típus | Szobakerékpár |
| Felhasználási kategória | Otthoni |
| EN957 besorolás | Van |
| Tanúsítványok | TÖV, GS, ROHS, CE |
| ELLENÁLLÁS & TELJESÍTMÉNY | |
| Meghajtás | Elektromos/Mágnesfékes |
| Lendkerék súlya | 14 kg |
| Ellenállási szintek | 32 fokozatú mágnesfék |
| Ellenállás állítás | Manuális |
| MÉRÉSI FUNKCIÓ | |
| Markolati pulzusmérés | Nincs |
| Mellkasi öv vevő | Nincs |
| KIJELZŐ & PROGRAMRENDSZER | |
| Kijelző típusa | LCD |
| Dönthető képernyő | Nem |
| Kijelzett adatok | ---- |
| Beépített programok száma összesen | 20 program , 12 fitnesz, 4 pulzusvezérelt, 4 felhasználói, 1 manuális program |
| MULTIMÉDIA & KAPCSOLAT | |
| USB port | Nincs |
| Telefon töltő | Nincs |
| Bluetooth | Van |
| Tablet/Okostelefon tartó | Nincs |
| Applikáció kompatibilitás | Nincs kompatibilitás |
| KIALAKÍTÁS | |
| Szállítókerekek | Van |
| Szintezés | Van |
| Állítható ülés | Van |
| Állítható markolat | Nincs |
| Kulacs tartó | Nincs |
| Zajszint | Nincs |
| TERHELHETŐSÉG & AJÁNLÁS | |
| Maximális felhasználói testsúly | 150 kg |
| Felhasználási szintje | Nincs |
| MÉRETEK & SÚLY | |
| Méret (összeszerelve) | 109 x 56 x 137 cm |
| Csomagolási méret | Nincs |
| Nettó súly | 37.5 kg |
| Bruttó súly | 41.25 kg |
| GARANCIA | |
| Teljes körű garancia | 2 év |