Bemutatótermünkben szinte az összes termék kipróbálható!
A megrendelt terméket akár összeszerelt állapotban is kiszállítjuk önnek.
Szombaton és vasárnap is egész nap nyitva vagyunk!
Toorx BRX-300 szobakerékpár:
Toorx BRX-300 szobakerékpár leírás:
A Toorx BRX-300 szobakerékpár a prémium minőségű Chronoline széria zászlóshajója. A Toorx BRX-300 szobakerékpár presztizsmodell, mely interaktív multimédiás kijelzővel, elektromágneses fékrendszerrel, és tökéletes eleganciával rendelkezik. Kialakításánál a fő szempont az volt, hogy a legigényesebb felhasználóknak is megfelelő legyen.
Hogyan támogatja a hatékony, intenzív otthoni edzést a Toorx BRX-300 szobakerékpár?
- A szobakerékpár erős vázszerkezete 150 kg terhelhetőségű, ezért tökéletes választás a nagy intenzítású edzésekhez.
- 14 kg-os lendkereke síma, és egyenletes hajtást biztosít, színte hangtalanul.
- A Toorx BRX-300 szobabicikli a hatékony fogyás, testformálás, erőnlétjavítás minden extrával rendelkező otthoni kerékpárja.
- A szobakerékpár tökéletes edzés ergonómia, felhasználóbarát kialakítás, ízületkímélő működés.
- A szobakerékpár mágnesfékes ellenállása 32 fokozatban, zselés ülésének pozíciója függőlegesen, és vízszintesen is állítható.
- A Toorx BRX-300 szobakerékpár Multicolor LCD kijelzője könnyen leolvasható, az edzés összes adatáról téjékoztatást nyújt. Interaktív edzésekhez fejlesztett i-Console kijezője IOS/Android kompatibilis.
- A Toorx szobakerékpár bluetooth kapcsolattal képes csatlakozni egy okostelefonhoz, vagy táblagéphez, amit a kijelzőn lévő tartóra helyezhet.
- Ezzel a lehetőséggel szorakoztató és hatékony edzésprogramok közül válogathat.
A TOORX BRX-300 szobakerékpár műszaki adottságai
- i-Console: Interaktív edzéslehetőségek valósághú útvonal paraméterek alapján. Töltse le az i-Console / Fit Hi Way / Kinomap applikációkat, és fedezze fel az interaktív edzésélményt. Az edzés soha nem volt ennyire izgalmas: a szobakerékpár alkalmazkodik a kiválasztott útvonal paramétereihez, a videó sebessége szinkronban van az Ön ritmusával. Készen áll a kezdéshez? Fedezze fel a világot, hasonlítsa össze és ossza meg élményeit másokkal. A Toorx BRX-300 szobakerékpár kompatibilis az iOS és Android okostelefonok és tablet készülékekkel Bluetooth vezeték nélküli technológián keresztül.
- Lendkerék súly: 14 kg.
A nagy tömegű lendkerék a szobabicikli kiegyensúlyozott, komfortos járását garantálja. - Programok száma: 12 edzésprogram, 4 pulzusszám alapján vezérelt, Watt alapú, beginner, advance, sporty, kardioprogramok.
- Ellenállás: Elektromotorral szabályozható 32 fokozatban.
A szobabicikli ellenállásának intenzitását a kijelzőn található gombok megnyomásával növelheti, vagy csökkentheti. - Fékrendszer: Mágnesfékes
A legcsendesebb fékrendszer, mivel nincsenek egymással érintkező alkatrészek, és nem igényel karbantartást. - LCD kijelző: mutatja az eltelt időt, a sebességet, a fordulatszámot, a megtett távolságot, a Watt értéket, az elégetett kalóriák számát, és a pulzusszámot.
- Pulzusmérés: Integrált markolati pulzusmérő a kapaszkodókarokon. Vezeték nélküli pulzusszám vevővel is rendelkezik, ezért alkalmas az 5 kHz-en működő mellkasövi pulzuspántok adatainak vételére. A markolati pulzusmérő becsült adatot mutat, mérési pontatlanság előfordulhat.
- Ülés: kényelmes zselés ülés függőleges és vízszintes állíthatósággal.
- Szállítógörgők: A könnyű mozgathatóságért.
- A felhasználó maximális testtömege: 150 kg
- Szobakerékpár összeszerelt mérete: 103x56x149 cm
- Szobakerékpár önsúlya: 52 kg
- A Toorx BRX-300 szobakerékpár garanciája: 24 hónap
| TERMÉK AZONOSÍTÁS | |
| Márka | Toorx |
| Modellnév | BRX-300 |
| Cikkszám | BRX-300 |
| Szín | Nincs |
| Típus | Szobakerékpár |
| Felhasználási kategória | Otthoni |
| EN957 besorolás | Van |
| Tanúsítványok | TÖV, GS, ROHS, CE |
| ELLENÁLLÁS & TELJESÍTMÉNY | |
| Meghajtás | Elektromos/Mágnesfékes |
| Lendkerék súlya | 14 kg |
| Ellenállási szintek | 32 fokozatú mágnesfék |
| Ellenállás állítás | ---- |
| MÉRÉSI FUNKCIÓ | |
| Markolati pulzusmérés | Nincs |
| Mellkasi öv vevő | Nincs |
| KIJELZŐ & PROGRAMRENDSZER | |
| Kijelző típusa | LCD |
| Dönthető képernyő | Nem |
| Kijelzett adatok | ---- |
| Beépített programok száma összesen | 12 edzésprogram, 4 pulzusszám alapján vezérelt, Watt alapú, beginner, advance, sporty, kardioprogramok |
| MULTIMÉDIA & KAPCSOLAT | |
| USB port | Nincs |
| Telefon töltő | Nincs |
| Bluetooth | Van |
| Tablet/Okostelefon tartó | Nincs |
| Applikáció kompatibilitás | Nincs kompatibilitás |
| KIALAKÍTÁS | |
| Szállítókerekek | Van |
| Szintezés | Van |
| Állítható ülés | Van |
| Állítható markolat | Nincs |
| Kulacs tartó | Nincs |
| Zajszint | Nincs |
| TERHELHETŐSÉG & AJÁNLÁS | |
| Maximális felhasználói testsúly | 150 kg |
| Felhasználási szintje | Nincs |
| MÉRETEK & SÚLY | |
| Méret (összeszerelve) | 103 x 56 x 149 cm |
| Csomagolási méret | Nincs |
| Nettó súly | 52 kg |
| Bruttó súly | 57.2 kg |
| GARANCIA | |
| Teljes körű garancia | 2 év |