Bemutatótermünkben szinte az összes termék kipróbálható!
A megrendelt terméket akár összeszerelt állapotban is kiszállítjuk önnek.
Szombaton és vasárnap is egész nap nyitva vagyunk!
Toorx BRX-90 EVO szobakerékpár:
Toorx BRX-90 EVO szobakerékpár leírás:
A Toorx Brx-90 EVO szobakerékpár magas szintű technikai jellemzőkkel, nagy szilárdsággal, precizitással rendelkező modell, a normál / magas intenzítású edzésekhez.
Hogyan támogatja az otthoni edzést a Toorx Brx-90 EVO szobakerékpár?
- A Toorx Brx-90 EVO szobakerékpár lendkerék tömege 10 kg, ami nagyon sima és csendes pedálozást garantál egyszerre.
- A szobakerékpár nyerge nagyon kényelmes, függőlegesen és vízszintesen állítható a nagyobb kényelem érdekében.
- A szobakerékpár további állítási lehetőségeit még a kormánynál van, ezt a marokcsavar segítségével dőlészögében lehet állítani.
- A Toorx szobakerékpár könnyen leolvasható LCD kijelzővel van felszerelve, ahol állandó visszajelzést lehet kapni az edzésidőről, a távolságról, a sebességről, az elégetett kalóriákról, a fordulatszámról és a pulzusról, amelyet a kézi impulzus-érzékelők érzékelnek.
- APP READY 3.0: beépített Bluetooth rendszer, kompatibilis Kinomap és Zwift alkalmazásokkal (előfizetés szükséges)
- A Toorx Brx-90 EVO szobakerékpár 16 fokozatban állítható ellenállása folyamatos motivációt biztosít felhasználójának.
- A Toorx Brx-90 EVO szobakerékpár 24 előre beállított programot tartalmaz, watt alapú program, és 3 HRC program gondoskodik a változatos edzésekről.
- A Toorx Brx-90 EVO szobakerékpár precíz mágnesfék rendszere szíjhajtással egyenletes és csendes működést eredményez.
- A Toorx Brx-90 EVO szobabicikli tökéletes választás, ha alacsony árkategóriában keres könnyen kezelhető és minőségi típust.
A TOORX Brx-90 EVO szobakerékpár műszaki adottságai
- Lendkeréksúly: 10 kg.
A lendkerék a szobakerékpár kiegyensúlyozott, komfortos járását garantálja. - Ellenállás: Motorosan szabályozható 16 fokozatban.
A szobakerékpár ellenállását a tekerőgombbal növelheti, vagy csökkentheti. - Fékrendszer: Mágnesfékes
A szobakerékpáré a legcsendesebb fékrendszer, mivel nincsenek egymással érintkező alkatrészek, és nem igényel karbantartást. - Ülés állíthatósága: Függölegesen és vízszintesen.
- LCD kijelző: mutatja az eltelt időt, a sebességet, a megtett távolságot, az elégetett kalóriák számát és a pulzusszámot.
- Pulzusmérés: markolati pulzusmérő. A markolati pulzusmérő becsült adatot mutat, mérési pontatlanság előfordulhat.
- Szállítógörgők: A könnyű mozgathatóságért.
- A felhasználó maximális testtömege: 120 kg.
- A Toorx Brx-90 EVO szobakerékpár garanciája: 2 év.
A Toorx Brx-90 EVO szobakerékpár méretei és súlya:
- Toorx Brx-90 EVO szobakerékpár összeszerelt mérete: 105,6 x 52 x 137,5 cm
- Toorx Brx-90 EVO szobakerékpár önsúlya: 28,5 kg
Összefoglalva, a Brx EVO 90 fejlettebb funkciókkal rendelkezik, mint például az elektronikus ellenállás-szabályozás, több edzésprogram és alkalmazás-kompatibilitás, míg a Brx EVO 85 egyszerűbb, manuális beállításokkal és kevesebb extra funkcióval bír.
| TERMÉK AZONOSÍTÁS | |
| Márka | Toorx |
| Modellnév | BRX-90 EVO |
| Cikkszám | BRX-90EVO |
| Szín | Nincs |
| Típus | Szobakerékpár |
| Felhasználási kategória | Otthoni |
| EN957 besorolás | Van |
| Tanúsítványok | TÖV, GS, ROHS, CE |
| ELLENÁLLÁS & TELJESÍTMÉNY | |
| Meghajtás | Elektromos/Mágnesfékes |
| Lendkerék súlya | 10 kg |
| Ellenállási szintek | 16 fokozatú mágnesfék |
| Ellenállás állítás | Manuális |
| MÉRÉSI FUNKCIÓ | |
| Markolati pulzusmérés | Nincs |
| Mellkasi öv vevő | Nincs |
| KIJELZŐ & PROGRAMRENDSZER | |
| Kijelző típusa | LCD |
| Dönthető képernyő | Nem |
| Kijelzett adatok | ---- |
| Beépített programok száma összesen | ---- |
| MULTIMÉDIA & KAPCSOLAT | |
| USB port | Nincs |
| Telefon töltő | Nincs |
| Bluetooth | Van |
| Tablet/Okostelefon tartó | Nincs |
| Applikáció kompatibilitás | Nincs kompatibilitás |
| KIALAKÍTÁS | |
| Szállítókerekek | Van |
| Szintezés | Van |
| Állítható ülés | Van |
| Állítható markolat | Nincs |
| Kulacs tartó | Nincs |
| Zajszint | Nincs |
| TERHELHETŐSÉG & AJÁNLÁS | |
| Maximális felhasználói testsúly | 120 kg |
| Felhasználási szintje | Nincs |
| MÉRETEK & SÚLY | |
| Méret (összeszerelve) | 105,6 x 52 x 137,5 cm |
| Csomagolási méret | Nincs |
| Nettó súly | 28.5 kg |
| Bruttó súly | 31.35 kg |
| GARANCIA | |
| Teljes körű garancia | 2 év |